Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
