Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Picture
jv: Gambar

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: About
jv: Ngenani

en: Width and height can not both be blank.
jv: Ambané lan dhuwure ora kena kosong karone.

en: Image styles
jv: Gagrag gambar
