Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Effects
kn: ಪರಿಣಾಮಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
