Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Square
lt: Kvadratas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai
