Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
