Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Picture
oc: Imatge

en: Exclude
oc: Exclure

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Width and height can not both be blank.
oc: La largor e la nautor no pòdon èsser ambdues buides.

en: Image styles
oc: Estils d'imatges
