Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Picture
te: చిత్రం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
