Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
