Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Picture
az: Şəkil

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Square
az: Kvadrat

en: Sizes
az: Ölçülər

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Width and height can not both be blank.
az: Eni və hündürlüyü hər ikisi boş ola bilməz.

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
