Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Picture
et: Pilt

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Square
et: Ruut

en: Sizes
et: Suurused

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Hard limit
et: Lõplik piir

en: Width and height can not both be blank.
et: Pikkus ja laius ei saa olla mõlemad tühjad.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: - empty image -
et: - tühi pilt -

en: - None (original image) -
et: - Puudub (algne pilt) -
