Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Picture
he: תמונה

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Square
he: רבוע

en: Sizes
he: מידות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Width and height can not both be blank.
he: לא ניתן להשאיר את הגובה והרוחב ריקים בו זמנית.

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Crop type
he: סוג crop
