Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Picture
hy: նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Uses
hy: Օգտագործում
