Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Picture
is: Mynd

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: About
is: Um
