Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Picture
lv: Attēls

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Sizes
lv: Izmēri

en: About
lv: Par

en: Increase
lv: Palielināt

en: Uses
lv: Lieto

en: Width and height can not both be blank.
lv: Platums un garums abi nevar būt tukši.

en: Image styles
lv: Attēlu stili
