Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
