Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Picture
nn: Bilete

en: Custom
nn: Tilpassa
