Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Picture
ps: انځور

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: About
ps: په اړه
