Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Picture
sl: Slika

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
