Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Picture
sq: Fotografia

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
