Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Breakpoint group
th: กลุ่มเบรกพอยต์
