Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Picture
bs: Slika

en: Exclude
bs: Isključi

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
