Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Picture
ca: Imatge

en: Exclude
ca: Exclou

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Square
ca: Quadrat

en: Sizes
ca: Mides

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Width and height can not both be blank.
ca: L'amplada i l'alçada no poden ser ambdues buides.

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Fallback image style
ca: Estil d'imatge alternatiu

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura

en: - empty image -
ca: - imatge buida -

en: - None (original image) -
ca: - Cap (imatge original) -
