Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Picture
eu: Irudia

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera
