Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Picture
fi: Kuva

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Custom
fi: Oma

en: Effects
fi: Tehosteet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Square
fi: Neliö

en: Sizes
fi: Koot

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Width and height can not both be blank.
fi: Määrittele joko korkeus tai leveys tai molemmat.

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Fallback image style
fi: Varmistus-kuvatyyli

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä

en: - empty image -
fi: - tyhjä kuva -
