Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Picture
hr: Slika

en: Exclude
hr: Isključi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Width and height can not both be blank.
hr: Širina i visina ne mogu obje biti prazne.

en: Image styles
hr: Stilovi slika
