Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Picture
km: រូបភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Width and height can not both be blank.
km: ទាំង​ទំហំ និង​កម្ពស់​មិន​អាច​ទទេ​បាន​ទេ ។

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
