Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Picture
mr: चित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
