Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Picture
fa: تصویر

en: Exclude
fa: استثنا

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Width and height can not both be blank.
fa: عرض و ارتفاع هر دو نمی‌توانند خالی باشند.

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر
