Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Picture
sk: Obrázok

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Effects
sk: Efekty

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Hard limit
sk: Pevný limit

en: Width and height can not both be blank.
sk: Šírka a výška nemôžu byť súčasne prázdne.

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov
