Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Picture
sv: Bild

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Square
sv: Ruta

en: Sizes
sv: Storlekar

en: About
sv: Om

en: Increase
sv: Öka

en: Uses
sv: Använder

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Width and height can not both be blank.
sv: Bredd och höjd kan inte båda vara tomma.

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Fallback image style
sv: Bildstil i reserv

en: Breakpoint group
sv: Brytpunktsgrupp

en: - empty image -
sv: - tom bild -

en: - None (original image) -
sv: - Ingen (originalbild) -
