Responsive image batch (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Picture
ta: படம்

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Sizes
ta: அளவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்
