Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Original image
ca: Imatge original

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva

en: Separate multiple classes by spaces.
ca: Separeu múltiples classes per espais.
