Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: Separate multiple classes by spaces.
cs: Jednotlivé třídy oddělujte mezerou.
