Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Field
da: Felt

en: Original image
da: Originalt billede

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater

en: Separate multiple classes by spaces.
da: Adskil klasser med mellemrum.
