Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Field
et: Väli

en: Original image
et: Algne pilt

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile

en: Separate multiple classes by spaces.
et: Eralda erinevad klassid tühikutega.
