Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli: @responsive_image_style
