Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Original image
fr: Image originale

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fr: Style d'image adaptatif : @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
fr: Configurer Responsive Image Styles

en: Separate multiple classes by spaces.
fr: Séparer les différentes classes par des espaces.
