Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: Separate multiple classes by spaces.
nl: Scheid meerdere klassen met spaties.

en: Link to image style
nl: Link naar afbeeldingsstijl
