Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pl: Styl responsywnego obrazu: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów

en: Separate multiple classes by spaces.
pl: Oddziel spacjami nazwy wielu klas
