Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ro: Stil de imagine adaptiv: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
ro: Configurați Stilurile de Imagine Adaptive

en: Separate multiple classes by spaces.
ro: Separați clasele multiple prin spații.
