Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Field
de: Feld

en: Original image
de: Originalbild

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil

en: Responsive image style: @responsive_image_style
de: Responsiver Bildstil: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
de: Responsive Bildstile konfigurieren

en: Separate multiple classes by spaces.
de: Mehrere CSS-Klassen durch Leerzeichen trennen
