Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Field
es: Campo

en: Original image
es: Imagen original

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Configure Image Styles
es: Configurar estilos de imagen

en: Responsive image style
es: Estilo adaptable de la imagen.

en: Responsive image style: @responsive_image_style
es: Estilo de imagen adaptable: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
es: Configurar estilos de imágenes adaptables

en: Separate multiple classes by spaces.
es: Separe múltiples clases con espacios
