Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Original image
sv: Originalbild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar
