Responsive Image Formatter Link to Image Style (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili

en: Responsive image style: @responsive_image_style
tr: Duyarlı resim stili: @responsive_image_style

en: Configure Responsive Image Styles
tr: Duyarlı Görsel Stillerini Yapılandır

en: Separate multiple classes by spaces.
tr: Birden çok sınıfı boşluklarla ayırın.
