Responsive Layout Builder (2.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Hello World
ru: Привет мир

en: Responsive settings
ru: Адаптивные настройки

en: Breakpoints
ru: Точки останова

en: Breakpoint group
ru: Группа точек останова

en: @entity being viewed
ru: @entity просматривается
