Responsive Layout Builder (2.1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Hello World
hu: Hello világ

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: @entity being viewed
hu: @entity megtekintés alatt
