Responsive Layout Builder (2.1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Hello World
uk: Привіт, світ

en: Responsive settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: Breakpoint group
uk: Група точок переходу

en: @entity being viewed
uk: Сутність @entity переглядається
