Responsive Layout Builder (2.1.4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Hello World
es: Hola, Mundo

en: Breakpoints
es: Saltos de pantalla (breakpoints)

en: Breakpoint group
es: Grupo de salto de pantalla

en: @entity being viewed
es: @entity siendo visto
