Responsive Layout Builder (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Hello World
fr: Bonjour Le Monde

en: Responsive settings
fr: Paramètres d'adaptabilité

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Breakpoint group
fr: Groupe de points de rupture

en: @entity being viewed
fr: @entity actuellement vu(e)
