Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Media
vi: Phương tiện

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Nothing
vi: Không có gì
